ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

ЯК МЕНІ ОТРИМАТИ 33% ЗНИЖКИ?

Щоб отримати знижку до 33% насамперед потрібно пройти реєстрацію Консультантом компанії Юнайс.

Після реєстрації Консультантом замовляючи навіть до 100 грн, Ви вже отримуєте знижку 25% від цін каталогу.

Якщо Ваше замовлення буде на суму від 900 грн за цінами каталогу - Ви отримуєте 30% знижки. Ну і для отримання максимальної знижки 33% Ваше замовлення має бути на суму від 2100 грн за цінами каталогу.

який я отримаю подарунок?

Всі консультанти Юнайс крім знижки завжди отримують додаткові подаруночки і бонуси.

У поточному каталозі Юнайс №12 (діє до 16.09.18) Ви можете отримати аромат на вибір зі знижкою -70%, якщо Ваше замовлення буде на суму від 1500 грн за цінами каталогу.

Детальніше тут: https://www.unice.uk/nachalo/katalog-unice/akc-dlja-konsultant/

как мне оформить заказ?

Оформити замовлення Ви можете трьома способами. Перший - якщо Ви вже Консультант, то Ви можете зробити це в своєму особистому кабінеті для Консультантів Юнайс. Щоб перейти в кабінет тисніть це посилання >>> https://1c.unice.com.ua:8000/unice/uk_UA/

До речі ось посилання на короткі відеоуроки про те як оформляти замовлення в своєму особистому кабінеті для Консультантів -> https://www.unice.uk/video/

Другий - Ви можете зателефонувати або написати нам по одному з номерів: +380992706871, +380973143393. Третій - Ви можете оформити замовлення через онлайн каталог або інтернет-магазин.

де мені переглянути і як отримати каталог юнайс?

Наш онлайн-каталог Ви завжди можете переглянути за цим посиланням: https://www.unice.uk/nachalo/katalog-unice/

Щоб отримати наш друкований каталог Вам просто потрібно залишити заявочки на отримання каталогу ось тут:

Зверніть увагу що вартість друкованого каталогу 17 грн, плюс Вам доведеться оплатити доставочку укрпоштою.

як відбувається доставка та оплата замовлень?

Доставка замовлень відбувається Новою Поштою і Укрпоштою.

Якщо Ваше замовлення на 700 грн до оплати (тобто сума вже зі знижкою), то безкоштовна доставка на Укрпошту, а якщо від 900 грн до оплати то безкоштовна доставка на Нову Пошту.

Оплатити замовлення можна при отриманні, або передоплатою через банк. Різниця тільки в комісії. Якщо Ви оплачуєте післяплатою, то комісія складає 2% від суми замовлення, а якщо по передоплаті через Приват24, то комісія буде всього 1 грн.

які ще зараз діють акції?

Крім стандартної знижки до 33% і подарунків для Консультантів Ви можете знайти ще дуже багато акційних пропозицій в кожному нашому каталозі.

Дивіться весь список акцій нашого текучого каталогу Юнайс за цим посиланням: https://www.unice.uk/akcii-1/

як я можу заробляти з юнайс?

У вас є два способи почати заробляти з нами. Перший - Ви маєте можливість замовити нашу продукцію зі знижкою і перепродувати її за вартістю каталогу. Таким чином Ви отримуєте від 25% до 33% чистого прибутку на продажу продукції.

Другий варіант - Ви можете запрошувати в компанію людей, виконувати умови маркетинг-плану і стартової програми для новачків і отримувати за це хороші грошові винагороди.

Умови маркетинг-плану і стартової програми дивіться за цим посиланням: https://www.unice.uk/marketing-unice/forsazh/

з чого мені почати? де брати людей в команду?

"Добре", скажете Ви, "але де ж мені брати людей?". "З чого почати?". Ми передбачали це питання і вже підготували для Вас інструкцію "Перші кроки в мережевому маркетингу. З чого почати?"

Читайте її з цієї ссилочку: https://www.unice.uk/marketing-unice/pervye-shagi-s-junajs/

як отримувати людей в команду з інтернету?

Якщо Ви давно мрієте почати заробляти не виходячи з дому, пропонуємо Вашій увазі інструкцію "Як реєструвати по 40 Консультантів в місяць, тільки з інтернету, без вмовлянь і спаму".

Автор інструкції Колібаба Юлія - онлайн-підприємець, інтернет-маркетолог, директор в компанії Юнайс. Більше 3 років в мережевому бізнесі. Перша лінія понад 1000 Консультантів.

чи є у вас навчання для консультантів та лідерів?

Компанія регулярно проводить тренінги для Консультантів і Лідерів на яких ми навчаємо як продавати більше, як працювати з запереченнями, як і де шукати людей в свою команду, як виступати перед публікою, як організовувати свій робочої день щоб бути продуктивніше і т.д.


ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ?

зателефонуйте нам, або залиште заявку

+38 099 270 68 71

+38 097 314 33 93


ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

0
 .